Kariyer   |   İletişim Formu   |   Sitemap   |      

 
 
 
Kurumsal
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
 
AnasayfaHaberlerGenel Başkan Yıldız Daire Başkanı Salih Çelik?i Ziyaret Etti

Genel Başkan Yıldız Daire Başkanı Salih Çelik?i Ziyaret Etti

Genel Başkan Yıldız Daire Başkanı Salih Çelik’i Ziyaret Etti

Türkiye Bal Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Azmi Yıldız ve beraberinde yer alan genel başkan yardımcısı Aslan Çaylan,Teknik Danışman Ziraat Mühendisi Fikri Kaya ve Basın danışmanı Ahmet Yenin ile birlikte 2011

 

yılından buyana ve halen görevini başarıyla sürürden Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı- Hayvancılık Genel Müdürlüğü- İdari İşler ve Koordinasyon Dairesi Başkanı Ünyeli Salih Çelik’i makamında ziyaret etti.
Genel Başkan Azmi Yıldız ” 08 Aralık 2015 Salı günü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Faruk Çelik’in yaptığı hayvancılık Sektör toplantısında görüştüğümüz sorunlarımız ve çözümlerine ilişkin karşılıklı sohbetin ardından aynı gün beraber olduğumuz Memleketimiz Ünye’nin yetiştirdiği değerli bürokratlarımızdan, bizlerinde içinde bulunduğumuz görevimiz gereği her daim iç içe görev yapmak durumunda olduğumuz Ünyeli hemşehrimiz Salih Çelik beye10 Aralık 2015 Perşembe günü saat 16.50'de yönetim kurulu üyelerimizle birlikte nezaket ziyaretinde bulunduk.
Genel Başkan Yıldız" Kendisinden ve başarılı çalışmalarından son derece memnun ve mutluyuz. Başarılarının daim olmasını diliyoruz ” dedi. Ziyaretten sonsuz memnuniyet duyduğunu dile getiren Salih Çelik” bizim görevimiz ülkemize ve insanlarımıza en mükemmel şekilde hizmet etmektir.
Bizleri bu ulvi görevlere layık görenleri ve bizden hizmet bekleyen ülkemizi, insanlarımız memnun ve mutlu etmek, görevimizi bihakkın yerine getirmek için canla başla 25 yıldır ve halen çalışmaktayız. Sağlığımız elverdiği ölçüde çalışmaya devam edeceğiz diyerek hemşerilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Salih Çelik Kimdir
1966 Ünye doğumlu olan daire başkanı Salih Çelik, ilk orta ve Lise tahsilini Ünye de tamamladıktan sonra, kazandığı İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden1988 yılında mezun oldu. Aynı yıl Amasya 15.Piyade Tugayı Gıda Kontrol Subayı olarak gittiği Amasya’da vatani görevini tamamladı. 
Vatani görevini yedek subay olarak 1990 yılında Amasya’da tamamladıktan sonra aynı yıl Kumru Belediyesi, Belediye Veteriner Hekimliği görevine getirildi.1992 yılında Erzurum-Uzundere İlçesi, İlçe Tarım İlçe Müdürlüğü Veteriner Hekimliğine,1993 yılında Erzurum-Tortum İlçesi, İlçe Tarım Müdürlüğü Veteriner Hekimliği,1994-2001 yılları arasında Balıkesir İli, Ayvalık İlçesi, İlçe Tarım Müdürlüğü, Hayvan Sağlığı ve Su Ürünlerinden sorumlu 
Veteriner Hekimliği,2001-2004 yılları asında Kars Tarım İl Müdürlüğü, Hayvan Sağlığı Şube Müdürlüğü görevine getirilen Salih Çelik,2005 yılında Tarım Bakanlığı, Tarımsal Üretim ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, Şube Müdürlüğüne getirildi.2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü bitirerek Üniversite diplomasını ikiye yükselten Salih Çelik Bakanlı Şube müdürlüğü görevini 2011 yılına kadar başarıyla devam ettirdi.
2011 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı- Hayvancılık Genel Müdürlüğü- İdari işler ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı görevine getirilen ve iyi derecede İngilizce bilen Salih Çelik bu görevini başarıyla sürdürmektedir.  
 

 
Copyright (c) 2014 Ünye Web Tasarım Kurumsal   |   Ürünlerimiz   |   Foto Galeri   |   Belgelerimiz   |   Haberler   |   İnsan Kaynakları   |   İletişim