Kariyer   |   İletişim Formu   |   Sitemap   |      

 
 
 
Kurumsal
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
 
AnasayfaHaberlerTürkiye Bal Üreticileri Birliği Başkanı Azmi Yıldız

Türkiye Bal Üreticileri Birliği Başkanı Azmi Yıldız
Sungurlu / Çorum Bal Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı 12 Şubat 2013 Salı Günü saat 11.00’de. Sungurlu Ziraat odası Toplantı salonunda yapıldı. İki adayın yarıştığı genel kurulda mevcut Başkan emekli öğretmen Aslan Çaylan yeniden seçilerek güven tazeledi.

 

Sungurlu Ziraat Odası'nda düzenlenen olağan genel kurul toplantısına Türkiye Bal Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Azmi Yıldız, Başkan danışmanı gazeteci Ahmet Yenin ve birlik üyeleri katıldı.

Genel kurulda konuşan başkan adayları Aslan Çaylan ile İbrahim Kurşunoğlu’nun  ardından kürsüye davet edilen Türkiye Bal Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Azmi Yıldız başkan adayları ile birlikte çıktığı kürsüden “Birbirimize ne kadar kenetlenirsek, arıcı, bal üreticisi o kadar güçlü olur. Bu bir sivil toplum örgütüdür. Bu örgütler dünyanın her yerinde yönetimleri etkiler, kendi üyelerinin menfaatleri doğrultusunda kararlar almasını sağlar'' dedi.

Doğadaki bal bir milli servettir ve bunun toplanması, toplatılması insanlarımızın sağlıklı geleceği için gereklidir diyen Genel Başkan Yıldız “Biz bir aileyiz ve aile bireyleri olarak da birbirimizi desteklemeliyiz” diye konuştu.

Sungurlulu Bal üreticilerinin  Sungurluya kazandırılacak bal ambalajlama tesisi konusunda kendilerinden yardım talep ettiklerini belirten genel başkan Azmi Yıldız “bal ambalaj tesisi çok önemli.Bu nedenle Sungurlulu bal üretici kardeşlerimize  bal ambalaj tesisinin kazandırılması için yaptığımız ön görüşmeler tamamlandı. Kısa süre sonra bal ambalaj tesisine kavuşacaksınız dedi. 

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. 2 adayın yarıştığı seçimde toplam 68 üyeden 48’i oy kullandı. Oyların 27’sini alan mevcut Başkan Aslan Çaylan yeniden başkan seçilirken, İbrahim Kurşunoğlu 21 oy aldı.

Aslan Çaylan başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda Rafet Dağaşan, Baki Kayaalp, Sabri Akel, Ekrem Hamurkoparan, Erdoğan Mantar ve Arap Dikbaş yer aldı.


  
 

 
Copyright (c) 2014 Ünye Web Tasarım Kurumsal   |   Ürünlerimiz   |   Foto Galeri   |   Belgelerimiz   |   Haberler   |   İnsan Kaynakları   |   İletişim